Teenused

E-poe arendus

Features

Digitaliseeritud jaekaubandus

E-kaubanduse

suurim tähelend sai alguse tänu ülemaailmsele kriisile. Inimesed kolisid internetti ja kuna olukord kestis pikemalt, vaadatakse ka nüüd üha rohkem mugavama elu poole. E-pood on mugav, aega ja energiat kokkuhoidev võimalus.

Väikestest suurteni.

B2B-lt B2C-ni. E-poe saidid muudavad konkurentsivõimeliseks erinevad platvormid, kasutajaliidesed ning lisavõimalused. Näiteks vestlus e-poe assistendiga, mitmed maksevõimalused, tarneprobleemide lahendamine või kasvõi otsingumootori sõbralikkus.

Arendame

vaid selliseid e-poode, mis lihtsustab ja võimendab su müüki samaaegselt ning on mugav kasutada nii Sinul, kui ka külastajal. Meie soovime sama palju kui sina, et külastused ei jääks ühekordseks.

Kanname hoolt kõige eest ilma, et lõpparve Sinu eelarve lõhki ajaks

Võimsad, ebatraditsioonilised ning meeldejäävad e-poe lahendused on need, mis lennutavad Sinu ettevõtte edu uuele levelile. Meie võtame enda kanda kõik: alustades disainist ja arendusest, lõpetades Sinu e-poe majutamise ja vajadusel hilisema abikäega.

Kogutud teadmiste ja kogemustega loome Sulle ideaalse e-poe, kus veedad rõõmuga aega Sina ja kuhu kliendid suurima heameelega ka tagasi pöörduvad.

Teeme teie visiooni reaalsuseks!

Täitke alljärgnevas vormis nii palju teavet kui võimalik ja üks meie esindajatest võtab teiega ühendust.

Uue lehekülje visuaalne stiil