turundusagentuur

Teenused

SEO teenus

7+ aastat kogemust

SEO teenuse eesmärk on parandada Sinu veebilehe positsiooni otsingumootori tulemustes

Meie SEO eksperdid loovad strateegia, mis on kohandatud konkreetselt Sinu veebilehe vajadustele. Protsess hõlmab märksõnade analüüsi ja optimeerimist, kodulehesisest linkimist,  back linking kampaaniaid ja palju muud. Personaalseid lahendusi loome selleks, et Sinu leht eristuks konkurentsitihedal turul.

Mis kasu Sulle SEO teenusest on?

SUURENEB TULU JA BRÄNDITUNTUS

Seo teenusega aitame Sinu kodulehe otsingutulemustes kõrgemale kohale tõsta. Selle tulemusena jõuab Sinu veebilehele rohkem kvaliteetset orgaanilist liiklust. Seeläbi saad rohkem potentsiaalseid kliente ja suureneb müük.

PÜSID KONKURENTSIS

Ära anna kliente konkurentidele! 90% inimestest valib toote või teenuse esimese viie ettetuleva lehe seast ja kui seal on Sinu kodulehe asemel konkurendi oma, siis Sa annad kliendid lihtsalt konkurentidele ära.

PIKAAJALISED TULEMUSED

Seo on investeering, millega saavutate pikaajalise tulemuse ning strateegilise eelise konkurentide ees. Õigesti tehtud seo tagab Sulle piisava liikluse kodulehele ka siis, kui tasulised reklaamid kinni panna.

Reaalselt mõõdetavad tulemused

Kirsika Maltis
Kirsika Maltis
Read More
"Kui on vaja, et Teie digimaailm ärkaks ellu, siis Must Uba poiste peale tasub loota. Töö saab tehtud pühendumusega, puudu ei jää meeldivast suhtlusest ega huumorist. 😉"
Maarja Saadik
Maarja Saadik
Read More
"Turundusagentuur Must Uba - alustasime koostööd suvest, kuna meil puudus varasem kogemus turunduasagentuuridega, siis saime suht kiirelt aru, kuidas professionaalne abi turunduses toimib. Juba paari nädala pärast olime selles seisus, et pidime otsima juurde töölisi. Igaljuhul väga postiivne kogemus, kiire reageerimine ja kaasa mõtlemine! Taivo Ehitus OÜ"
Ekke Lainsalu
Ekke Lainsalu
Read More
“Musta Oa mehed on väga vinge tiim. Nad pakatavad energiast ja on täis powerit ning tahtmist, et kliendi jaoks väärtust luua. Meie koostöö sujus väga hästi, kiidan, tunnustan ja soovitan. Jätkan ise nende teenuse kasutamist lähiajal.”
Previous
Next