turundusagentuur

Teenused

WordPressi arendus

Features

WordPressi kasutavad täna üle pooled olemasolevad veebilehed

WordPressi arendaja

on inimene, kes tunneb läbi ja lõhki WP platvormi, selle kõikvõimalikke nüansse ja võimalusi. Temasugune võib võtta mistahes lihtsaima template ning selle ümber kujundada tippude tippu kuuluvaks leheks, arvestades sisse kõikvõimalikud kliendi erisoovid-ja nõuded.

Arendusel kasutame

parimaid tehnoloogiaid, et hilisem lehe hooldus ja värskendus kulgeks kiirelt ja murevabalt - tehniliste probleemide murepilved Sinu arsenali siis enam ei liigitu. Soovi ja vajaduse korral pakume ka järelteenust väiksemate muudatuste jaoks.

Killer-tarkvara

nagu WordPress aitab hõlpsalt arendada veebisaidi, mis on juba automaatselt otsingumootori sõbralik. Tähtis on see seepärast, et siis oled oma veebiga suurematest otsingumootoritest lihtsasti leitav.

WordPress on populaarseim avatud lähtekoodiga platvorm maailmas

Kiirusele, turvalisusele ja mugavusele keskendudes on WordPressist saanud leidliku veebidisaineri unistus. Olenemata kas vajad veebipoodi või lihtsat blogi, WordPress aitab sul kiirelt, sujuvalt ja soodsalt luua probleemivabu, kvaliteetseid veebisaite. 

Võtame kogu protsessi alustades planeerimisest ja arendamisest, lõpetades disainimise ja veebiliikluse navigeerimisega enda kanda. See kehtib nii nullist arenduse, kui ka olemasoleva lehe muutmisel või üle toomisel. 

Teeme teie visiooni reaalsuseks!

Täitke alljärgnevas vormis nii palju teavet kui võimalik ja üks meie esindajatest võtab teiega ühendust.

Uue lehekülje visuaalne stiil