turundusagentuur

Teenused

UI/UX Disain

UI/UX disaini loomine võib saada väljakutsetest pakatavaks ülesandeks

UI/UX -

kasutajaliides ja kasutajakogemus. Mõlemad on väga kliendikesksed tegevused, fokusseerides eelkõige kliendi vajadustele. Läbimõeldud kasutajakogemus saab olema tugevaks tugipostiks veebilehe ehitusel.

UX disainer

võtab eelkõige luubi alla ärilised vajadused, näiteks ost või päring kodulehel. Lisades sinna veel klientide vajadused ning tehnilise teostatavuse, tantsime peagi mängu muutvat takti struktureeritud disainlahenduses. UI disainer kujundab graafiliselt ilusaks UX disaineri töö, jälgides kompositsiooni ja kontrastide tasakaalu, sekka veidi psühholoogiat. Tema keskendub visuaalsetele puutepunktidele.

Protsessi lõpus

jääb sulle suurepärane balanss lihtsuse, mugavuse ja elegantsi vahel. UX disainer keskendub efektiivsusele ning UI disainer esteetilisusele. Koos teevad nad Sinu lehega imet!

UI/UX disain pole pelgalt see, mida kasutajad lehel näevad, vaid see, mida nad ka kogevad

Ui disainerid loovad intuitiivseid navigeerimisi koos läbimõeldud vormide ja kaasahaaravate piltidega, mis muudavad veebilehe kasutajasõbralikumaks. UX disainerid analüüsivad ja testivad saidi kasutajasõbralikkust selleks, et suurendada klientide rahulolumäära lehel veedetud aja jooksul.

Disainiprotsess on projektipõhine. Vajadus luua tehnikaid, mis viiks Sind konkurentidest sammu võrra ette. Oma ala spetsialistide poolt toetatud protsess tugineb Sinu ettevõtte eesmärkidele, klientidele ja konkurentidele loomaks lahendusi, mis on sama uuenduslikud ja meeldejäävad kui Sinu ettevõte.

Teeme teie visiooni reaalsuseks!

Täitke alljärgnevas vormis nii palju teavet kui võimalik ja üks meie esindajatest võtab teiega ühendust.

Uue lehekülje visuaalne stiil