turundusagentuur

Aeg on paika panna 2023. aasta turundusstrateegia

Usalda aastane või poole aastane turundus meile ja lubame, et sinu ettevõtte käive kasvab!

Miks palgata just meid

*

Turundusmaastikul on kõik pidevas muutumises ja regulaarselt tuleb investeerida, et koolitada oma inimesi. Palgates meid saad olla kindel, et oleme kursis kõige värskemate muutuste ja trendidega.

*

Meie oskame vaadata turundust kui tervikut, et kogu eelarvet silmas pidades teha parimad otsused, kuidas eesmärgini jõuda.

*

Iga turunduskanal on muutumas aina spetsiifilisemaks. Ettevõttesse turundusinimest palgates seatakse talle liiga palju rolle. Üks inimene ei saa ära teha reklaamtekstide kirjutaja, disaineri, reklaamide seadistamise ja arendaja töö. Sellepärast ongi meie turundusagentuuris tööl erinevate valdkondade oma ala asjatundjad. 

Mis kasu me sulle toome

01

Süveneme sinu äri igasse tahku ja läbi 7 aastase kogemuse ehitame turundusstrateegia mis päriselt toimib ja kasvatab kliendibaasi;

02

100% raha tagasi garantii, kui sa ei ole tulemusega rahul, kanname sulle raha tagasi;

03

Lubame sulle rahulikumat und ja rohkem vaba aega, sina puhkad ja meie võtame sinu ettevõtte turunduse enda kanda;

04

Koolitatud ja sertifitseeritud spetsialistid, meie meeskond koosneb erinevatest oma ala asjatundjatest.

Kes me oleme?

Pakume turunduse täisteenust ühe kindla eesmärgiga – Suurendada sinu ettevõtte kasumit!
Me töötame sinu sihtgrupi tundma õppimisega, et viia sinu ettevõtte sõnum õigele sihtgrupile. Sinu potentsiaalset klienti ei huvita sina ega sinu ettevõte vaid tema enda kasu sinu teenusest või tootest.

Ühe väga hästi õnnestunud reklaami statistika

Taivo Ehitus OÜ

Kulu

133.23€

Kliki hind

0.07€

Reklaami ulatus

32 087 inimest

Klient sai kahe nädalaga nii palju hinnapakkumise küsimisi ja tööd, et palus reklaami maha võtta. Nad pidid otsima töölisi juurde, et kõiki soovitud kliente ära teenindada.

Klientide tagasisided

Kirsika Maltis
Kirsika Maltis
Read More
"Kui on vaja, et Teie digimaailm ärkaks ellu, siis Must Uba poiste peale tasub loota. Töö saab tehtud pühendumusega, puudu ei jää meeldivast suhtlusest ega huumorist. 😉"
Maarja Saadik
Maarja Saadik
Read More
"Turundusagentuur Must Uba - alustasime koostööd suvest, kuna meil puudus varasem kogemus turunduasagentuuridega, siis saime suht kiirelt aru, kuidas professionaalne abi turunduses toimib. Juba paari nädala pärast olime selles seisus, et pidime otsima juurde töölisi. Igaljuhul väga postiivne kogemus, kiire reageerimine ja kaasa mõtlemine! Taivo Ehitus OÜ"
Ekke Lainsalu
Ekke Lainsalu
Read More
“Musta Oa mehed on väga vinge tiim. Nad pakatavad energiast ja on täis powerit ning tahtmist, et kliendi jaoks väärtust luua. Meie koostöö sujus väga hästi, kiidan, tunnustan ja soovitan. Jätkan ise nende teenuse kasutamist lähiajal.”
Previous
Next