Turundusagentuur Must Uba – sinu äri, klientide ja müügi kasvu salajane relv. 

Me oleme need, kes igapäevaselt töötavad oma klientide klientide heaolu nimel. Väga erineva taustaga, lihtsalt erineva päritoluga, kuid vägagi ühise eesmärgiga. Tiimisisene pidev suhtlus tagab, et ükski tahk projektis teisest vähem tähelepanu ei saaks ning järjepidev iseseisev kooskõlastatud eneseareng tagab uuenduslikud ja vinged ideed saavutamaks SINU eesmärke.

SINU ÄRI

SINU BRÄND

SINU KLIENDID

SINU UBA

Me oleme disainerite, arendajate ja turundajate meeskond. Meie eesmärk on aidata alustavatel äridel, startup-idel ja ka suurematel äridel kasvatada oma veebipõhist haaret teie vajadustele kohandatud strateegiliste ideede abil.

Teadmisi oleme kamba peale kokku korjanud ülikoolidest, koolitustelt, tehtud töödest ning muidugi ka – tehtud vigadest. Iga klient on meile kui südamesõber ja suurim õnn, mis meie õuet võib tabada on pikaaegne tulus, mitmekülgne koostöö koos usaldusväärsete suhetega.

Rannar Remmelgas
Strateeg

Tel. 54487455
rannar@mustuba.ee

Marec Herman
Loovjuht

Tel. 54487455
herman@mustuba.ee

Daniel Mets
Sotsiaalmeedia ekspert

Tel. 54487455
daniel@mustuba.ee

Elisabeth Vaarik
Loovkirjutaja

elisabeth@mustuba.ee

Veronika Latanovskaja
UI/UX Disainer

arendus@mustuba.ee

Mariette-Heleen Tamm
Müügispetsialist

mariette@mustuba.ee

Meist

Oliver Bötker
Projektijuht

Tel. 54487455
email@post.com

Tanel Lillemäe
Arendusjuht

Tel. 55506685
arendus@mustuba.ee

Veronika Anushova
Graafiline disainer

Tel. 58505958
anushovaveronika2012@gmail.com

Joonas Väli
SEO spetsialist

Tel. 56969550
ejoonasvali8@gmail.com

Sten Vassiljev
Arendusekspert

sten@mustuba.ee

Teeme teie visiooni reaalsuseks!

Täitke alljärgnevas vormis nii palju teavet kui võimalik ja üks meie esindajatest võtab teiega ühendust.

Uue lehekülje visuaalne stiil