Teenused

Google Ads

Features

Google Ads on üks lihtsamaid viise osutamaks tähelepanu oma tootele või teenusele

"Tasulised reklaamid"

kõlab enamasti higimulli lahti kiskuva, kuluka ettevõtmisena. Vastupidi. Oma sisimas on Google reklaamid väga helded Sinu äri kasvu soosima: veebilehe liikluse, müügi, kliendibaasi suurendamiseks.

Lasertäpselt sihitud

reklaame kuvatakse vaid neile, kes otsivad märksõnu, millele reklaam on optimeeritud. Ehk, kui Sinu valdkonna tooteid või teenuseid otsitakse. Eelarvet tuulutad alles siis, kui keegi reaalselt reklaamile ka klikkab, mitte kogu aeg kui reklaami kuvatakse

Vastupandamatuks plussiks

meie silmis on veel võimalus tulemusi jälgida ja mõõta, kaasa arvatud reklaamide üleüldist efektiivsust. Tänu sellele on suuresti lihtsustatud parandust vajavate kohtade leidmine. Olgu see otsingu-või bännerreklaam, Google Ads on igati proovimist väärt.

Google Ads suudab tuua tulemusi igas suuruses ettevõtetele

Google reklaamivõrgustik on suurem, kui ettegi oskad kujutada. Netis uudiseid lugedes, viskab ikka vahel mõne reklaami ju ette? Ja juhuslikult veel teemal, mida hiljuti oled googeldanud? Jah? 

Google annab võimaluse reklaamida ennast kas Google enda, või tema partnersaitidel. Tänu temale on Sul võimalik käsi sirutada oma inimesteni täpselt seal, kus otsitakse või räägitakse Sinu pakutavast. Teekonnal suureneb su töömaht ja tõuseb käive.

Teeme teie visiooni reaalsuseks!

Täitke alljärgnevas vormis nii palju teavet kui võimalik ja üks meie esindajatest võtab teiega ühendust.

Uue lehekülje visuaalne stiil