turundusagentuur

Teenused

Google Ads reklaamid

7+ aastat kogemust

Soovid Google esilehel silma paista?

Kui Sinu koduleht ei tule Google esilehel välja on tasulised otsingureklaamid üks kiiremaid viise, kuidas seda teha. Esilehel olemise eest ei maksa Sa mitte midagi, maksad alles siis, kui keegi Su reklaamile klikib. Eelarvet saad Sa ise määrata ja igal ajal muuta. Reklaame saab suunata väga täpselt, määrates ära soo, vanuse, keele või konkreetse asukoha.

Reaalselt mõõdetavad tulemused

turundusagentuur

Millest Google Ads teenus koosneb?

MÄRKSÕNADE ANALÜÜS

Analüüsi tulemusena leiame üles just need märksõnad, millega inimesed Sinu teenust või toodet Googles otsivad.

MAANDUMISLEHE ANALÜÜS

Maandumisleht, kuhu reklaamiga kliendi suuname peab olema kasutajasõbralik ja sisaldama samu märksõnu, mida kasutame reklaamis.

konto ja kampaaniate seadistamine

Seadistame Sulle Google Ads konto ja seejärel teeme sinna Sinu teenuste või toodete otsingureklaamid ja soovi korral piltreklaamid.

Reklaamikampaaniate haldamine

Kui kampaaniad on seadistatud, tuleb neid regulaarselt jälgida ja optimeerida. Vajadusel lisada või eemaldada märksõnu ja Google soovitatud muudatusi teha.

Igakuine statistika

Edastame Sulle iga kuu kampaania tulemuste ja toimivuse kohta statistika.

Kirsika Maltis
Kirsika Maltis
Read More
"Kui on vaja, et Teie digimaailm ärkaks ellu, siis Must Uba poiste peale tasub loota. Töö saab tehtud pühendumusega, puudu ei jää meeldivast suhtlusest ega huumorist. 😉"
Ekke Lainsalu
Ekke Lainsalu
Read More
“Musta Oa mehed on väga vinge tiim. Nad pakatavad energiast ja on täis powerit ning tahtmist, et kliendi jaoks väärtust luua. Meie koostöö sujus väga hästi, kiidan, tunnustan ja soovitan. Jätkan ise nende teenuse kasutamist lähiajal.”
Maarja Saadik
Maarja Saadik
Read More
"Turundusagentuur Must Uba - alustasime koostööd suvest, kuna meil puudus varasem kogemus turunduasagentuuridega, siis saime suht kiirelt aru, kuidas professionaalne abi turunduses toimib. Juba paari nädala pärast olime selles seisus, et pidime otsima juurde töölisi. Igaljuhul väga postiivne kogemus, kiire reageerimine ja kaasa mõtlemine! Taivo Ehitus OÜ"
Andres Ventsel
Andres Ventsel
Read More
“Koostöö on olnud väga meeldiv”
Previous
Next

1

VÕTA ÜHENDUST

2

KOOSTAME PLAANI

3

TÕSTAME MÜÜKI

4

ANALÜÜSIME TULEMUSI

Turundusagentuur-must-uba