turundusagentuur

Teenused

Facebook Ads

7+ aastat kogemust

Facebook Ads - Ole kohal seal, kus on Sinu kliendid

Sotsiaalmeedias väljapaistmine on muutumas üha raskemaks – hea sisu ei pruugi levida nii hästi kui soovime. Siis on mõistlik kasutada tasulise sotsiaalmeedia reklaami võimalusi. Reklaamsisu peab sihtrühma päriselt aitama ja kõnetama.

Kuidas saame Sulle kasulikud olla?

SILMAPAISTVAD SOTSIAALMEEDIA REKLAAMID

Meiega saad olla kindel, et Sinu toode või teenus teiste seas silma paistab ja potentsiaalsete klientide tähelepanu tõmbab.

STRATEEGIA LOOMINE

Teeme konkurentide analüüsi ja koostame Sulle sotsiaalmeedia strateegia.

SOTSIAALMEEDIA HALDUS

Vastavalt paika pandud strateegiale toodame sotsiaalmeedia kanalitesse Sinu sihtrühmale kasulikku ja kaasavat sisu.

Reaalselt mõõdetavad tulemused

Kirsika Maltis
Kirsika Maltis
Read More
"Kui on vaja, et Teie digimaailm ärkaks ellu, siis Must Uba poiste peale tasub loota. Töö saab tehtud pühendumusega, puudu ei jää meeldivast suhtlusest ega huumorist. 😉"
Maarja Saadik
Maarja SaadikTaivo Ehitus OÜ
Read More
"Turundusagentuur Must Uba - alustasime koostööd suvest, kuna meil puudus varasem kogemus turunduasagentuuridega, siis saime suht kiirelt aru, kuidas professionaalne abi turunduses toimib. Juba paari nädala pärast olime selles seisus, et pidime otsima juurde töölisi. Igaljuhul väga postiivne kogemus, kiire reageerimine ja kaasa mõtlemine! "
Ekke Lainsalu
Ekke LainsaluMüügikoolitaja
Read More
“Musta Oa mehed on väga vinge tiim. Nad pakatavad energiast ja on täis powerit ning tahtmist, et kliendi jaoks väärtust luua. Meie koostöö sujus väga hästi, kiidan, tunnustan ja soovitan. Jätkan ise nende teenuse kasutamist lähiajal.”
Previous
Next

1

VÕTA ÜHENDUST

2

KOOSTAME PLAANI

3

TÕSTAME MÜÜKI

4

ANALÜÜSIME TULEMUSI