Teenused

Bränding

Features

Bränding on üks suurimaid mängu muutvaid ettureid iga äri eduloos

Esmamulje

loomine on ühekordne. Seega on mõistlik peegeldada oma kaubamärgi väärtusi ja missiooni selle mulje loomisel. Brändinguga kujundad Sa oma ettevõtte esmamulje, teed talle näo. Millise emotsiooniga klient Sind ja Sinu brändi vastu võtab, on juba brändingu töö tulemus.

Brändingu protsess

ei koosne vaid värvide ja fontide loomingulisse takti tantsima panemisest vaid on läbimõeldud, taktikaline teekond, mille lõpp-punktis on kliendil Sinu toodet ning ettevõtet lihtne identifitseerida. Ilmselt võid murepilved unustada, sest kõikumatu bränd on nurgakivi Sinu toodete kallimal müügil.

Teekonnal,

mis algab ideede genereerimisest ja lõpeb disaini ja logokujunduste meisterdamisega, võid avastada mitmeid kavalaid lõkse, kuidas külastajatele teistsuguses valguses silma paista.

Ta on kui magnet püsiklientidele

Loome ja lansseerime Su brändi olenemata, kas soov on müüa tooteid, jagada vaatajaskonnaga infot ja mõtteid, või üldse midagi kolmandat.

Meist

Protsessis kaasame illustratsioonid, värvipaletid ja tüpograafiajuhised, brošüürid ja ettevõtete dokumentide digitaliseerimise. Muidugi ei puudu ka vastavalt Sinu vajadustele kohandatud konsultatsioonid.

Teeme teie visiooni reaalsuseks!

Täitke alljärgnevas vormis nii palju teavet kui võimalik ja üks meie esindajatest võtab teiega ühendust.

Uue lehekülje visuaalne stiil